Patarimai organizuojant Naujųjų metų šventę

fireworks-1758_640Naujieji metai jau visai ne už kalnų ir nemenka dalis žmonių jau ėmė galvoti apie tai, kur ir kaip švęs ateinančius Naujuosius metus. Naujųjų metų šventė įprastai asocijuojasi su šokiais, muzika ir smagiomis linksmybėmis. Ir, žinoma, smagaus bei nepamirštamo Naujametinio vakarėlio organizavimas tikrai nėra labai lengva ir paprasta užduotis, kurią būtų galima įgyvendinti vos spragtelėjus keliais pirštais. Kai šiandien vartotojai yra matę tiek daug, kasmet tampa vis sudėtingiau juos nustebinti ir pradžiuginti labai originaliais sprendimais. Tačiau vėlgi, kai yra kalbama apie Naujų metų šventę, svarbiausia yra tai, kad drauge susiburtų patys artimiausi ir brangiausi žmonės. Todėl jei jums šiemet teko dalia suorganizuoti Naujų metų šventę, praverstų keli praktiški patarimai.

Pakvietimų/bilietų spausdinimas

Kai organizuojate Naujų metų šventę, būtų puiku pagalvoti ir apie pakvietimų arba bilietų spausdinimą. Iš pirmo žvilgsnio jums visa tai gali skambėti kaip bereikalingas papildomas darbas, kuris jus tik apkraus papildomais rūpesčiais ir sukels nemenkų išlaidų. Tačiau iš tikrųjų toks sprendimas galėtų jūsų organizuojama Naujųjų metų šventę perkelti į visiškai kitą lygį ir jūsų svečiai, kuriuos jūs būsite numatę kviesti į šventę, bus neabejotinai labai maloniai nustebinti ir pradžiuginti tokio originalaus ir išskirtinio sprendimo. Be to, kaip jau buvo minėta, pakvietimai gali būti pristatomi ir bilietų forma. Pastarasis sprendimas taptų ypatingai originaliu ir suteikiančiu jūsų organizuojamai šventei dar daugiau žavesio. Tai taip pat būsimiems šventės dalyviams parodytų, kad jie iš jūsų organizuojamos šventės gali tikėtis dar daugiau ypatingų ir stebinančių sprendimų, kurie pagyvintų visą Naujametinę šventę. Tuo tarpu pakvietimų arba bilietų spausdinimui jūs galite pasitelkti ne vienos bendrovės teikiamas paslaugas, kuriomis galima nesunkiai pasinaudoti internetu.

Suasmeninkite vakarėlį

Norint suteikti savo organizuojamam Naujų metų vakarėliui daugiau „asmeniškumo“, turėtumėte šventės vietą dekoruoti atsižvelgiant į konkrečią tematiką. Tai reiškia, kad jūs taip pat turėsite nustatyti ir savo Naujametinio vakarėlio temą. Žinoma, temos numatytas reikalauja fantazijos ir originalių idėjų, todėl jei jums įprastai pakankamai sudėtingai sekasi sukurti kažką išskirtinio, visuomet galite pasinaudoti internetiniais atitinkamos tematikos portalais, kuriuose pasisemtumėte begalę originalių idėjų savo organizuojamam vakarėliui. Jei jūs nustatysite vakarėlio temą, tuomet savo svečiams galėsite iš anksto nurodyti, kad jie turėtų atkeliauti apsirengę drabužiais, kurie atitinka konkrečią temą. Tuo tarpu badant nustatyti vakarėlio temą, taip pat turėtų būti pagalvojama ir apie praktiškumą bei temos realumą. Tai reiškia, kad jums ir jūsų organizuojamo vakarėlio svečiams tikrai neturėtų kilti didelių sunkumų atrandant drabužius ir aksesuarus bei atitinkamas dekoracijas, kurios derėtų prie jūsų iš anksto nustatytos Naujametinio vakarėlio temos.

Numatykite vakarėlio meniu

Nei vienas vakarėlis negali būti vadinamas puikiu, jei jame nėra tinkamai ir profesionaliai apgalvoto meniu. Tai reiškia, kad jūs privalote iš anksto sudaryti meniu ir užtikrinti, kad patiekalai bus pagaminti kokybiškai ir galės būti pritaikyti skirtingų žmonių skoniui. Turite suprasti vieną labai svarbią detalę – jei jums labai patinka tam tikri patiekalai, tai tikrai nereiškia, kad jie patiks ir jūsų svečiams. Dėl šios priežasties jūsų organizuojamo Naujametinio vakarėlio meniu neturėtų būti sudaromas atsižvelgiant tik į jūsų individualų skonį (nebent vakarėlyje dalyvausite tik jūs). Formuojant vakarėlio meniu, reikėtų pagalvoti ne tik apie gėrimus, tačiau taip pat ir apie šaltus ir šiltus užkandžius, salotas, karštus patiekalus bei desertus. Be abejo, jūsų sudaromas meniu gali atspindėti ir jūsų numatytą vakarėlio temą, tačiau tokiu atveju nepamirškite, kad turėtumėte patiekti nemažai skirtingų rūšių patiekalų, kadangi anaiptol ne kiekvienas žmogus turi panašų skonį.

Tuo tarpu, jei norite, kad savo surengto vakarėlio metu jums taip pat būtų labai smagu ir jūs galėtumėte atsipalaiduoti, nepamirškite, jog visuomet galite paruošti švedišką stalą. Tuomet jums nebereikėtų sukti galvos dėl savo vakarėlio svečių aptarnavimo. Švediško stalo dėka kiekvienas vakarėlio dalyvis galės pasiimti tai, kas labiausiai atitinka jo individualų skonį. Be to, tai užtikrins, kad nei vienas šventės dalyvis neliktų alkanas.

Pagalvokite apie savo svečius

Akivaizdu, kad jūsų organizuojamas Naujametinis vakarėlis užsitęs iki ryto. Vargu ar kiekvienas svečias vos tik išmušus dvyliktai valandai nakties norės keliauti namo. Kaip bebūtų, svarbu, kad organizuodami artėjantį Naujųjų metų vakarėlį jūs taip pat pagalvotumėte ir apie kiekvieną savo svečią. Jei vakarėlį organizuojate savo namuose ir dalis svečių bus vietiniai, jiems nekils sunkumų bet kuriuo metu grįžti namo. Tačiau jei dalis svečių bus atvykę iš kitų miestų, jūs turėtumėte pagalvoti, kur jie galėtų pernakvoti. Tai užtikrintų, kad kiekvienas svečias liktų patenkintas ir jam nekiltų jokių sunkumų. Kita vertus, jei savo namuose neturėsite pakankamai vietos svečių apgyvendinimui, atminkite, kad galite iš anksto rezervuoti vietas viešbučiuose. Tačiau tai reikėtų padaryti kaip įmanoma anksčiau, kadangi Naujametiniu laikotarpiu nemenkoje dalyje viešbučių laisvų kambarių būna labai mažai.

Žinoma, svečių apgyvendinimas nėra vienintelis svarbus klausimas. Jūs taip pat turėtumėte išsiaiškinti ar jūsų organizuojamame vakarėlyje dalyvausiantys svečiai neturi tam tikrų alergijų maistui. Nepaisant to, kad jau buvo minėta įvairaus meniu svarbą, tai tikrai nereiškia, kad jums nebūtų verta žinoti, kam yra alergiški jūsų svečiai. Tai leistų jums juos apsaugoti nuo papildomų problemų, kurios tikrai nepagerintų vakarėlio.

Paruoškite savo namus

Jei jūs Naujametinį vakarėlį organizuojate savo namuose, tuomet jums vertėtų iš anksto tinkamai pasirūpinti ir savo namais, paslepiant daiktus, kurie gali lengvai sudužti ar užsidegti. Nepaisant to, kad jūsų svečiai gali būti kultūringi, ramūs ir mandagūs žmonės, vakarėlio įkarštyje gali nutikti pačių įvairiausių neplanuotų nutikimų. Todėl jei jūs būsite atsargūs ir šiuos klausimus išspręsite iš anksto, išvengsite didesnių nepatogumų. Be to, jei jūsų svečiai mėgsta šokti, taip pat turėtumėte pagalvoti ir apie erdvės atlaisvinimą šokių aikštelei. Tai užtikrintų, kad kiekvienas svečias jūsų vakarėlio metu jaustųsi komfortiškai ir laisvai.

Muzikos pasirinkimas

Taip pat labai svarbu pagalvoti ir apie muziką, kuri skambės jūsų Naujametinio vakarėlio metu. Nors iš pirmo žvilgsnio šio klausimo sprendimas jums gali pasirodyti labai paprastas ir nesudėtingas, vis dėlto muzikinės atmosferos sukūrimo nevertėtų nuvertinti. Tai yra labai svarbus vakaras, kurį jūs ir jūsų svečiai prisimins dar labai ilgą laiką, todėl jokiu būdu negalima į visą tai pažvelgti pro pirštus. Todėl prieš nuspręsdami, kokią muziką būtų naudinga pasirinkti, turėtumėte pagalvoti ir apie savo svečius bei jų amžių. Stenkitės prisiminti, kokie yra jų pomėgiai, koks yra jų charakteris ir gyvenimo būdas. Visa tai turėtų jums padėti lengviau nuspręsti, koks muzikos grojaraštis galėtų būti pats efektyviausias pasirinkimas jūsų Naujametiniame vakarėlyje. Be to, nepamirškite, kad viso vakarėlio metu kažkas turės būti atsakingas už muziką. Nepakanka vien tik įjungti garso takelį ir manyti, kad tai užtikrins puikią muzikinę atmosferą. Jei jūs norite, kad jūsų vakarėlis iš tikrųjų būtų labai ypatingas, visuomet galite pasamdyti ir profesionalius didžėjus, kurie rūpintųsi nepakartojama muzikine atmosfera, padedančia kiekvienam vakarėlio dalyviui atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena Naujųjų metų šventės akimirka.

Vakarėlio pramogos

Akivaizdu, kad nei vienoje Naujų metų šventėje neturėtų stigti pramogų. Nors natūralu, kad dalį laiko šventės dalyviai leis smagiai šnekučiuodamiesi tarpusavyje ir prisimindami senus gerus laikus, tai tikrai nereiškia, jog to jiems pakaks. Be to, būtų klaidinga manyti, kad vakarėliuose pakanka pasirūpinti alkoholiniais gėrimais, jog dalyviams nebereikėtų jokių pramogų. Toks požiūris yra labai primityvus ir juo vadovautis tikrai niekuomet nevertėtų. Juolab, kad tikrai ne kiekvienas šventės dalyvis vartos alkoholinius gėrimus. Bet kuriuo atveju, labai svarbu, kad vakarėlyje būtų siūloma daugybė įvairių pramogų, kurios praskaidrintų svečių leidžiamą laiką ir suteiktų daugiau smagių emocijų.

Viską vainikuojantys fejerverkai

Kokia Naujųjų metų šventė be fejerverkų? Suprantama, kad jei jūs organizuojate Naujametinį vakarėlį, jums taip pat teks pasirūpinti ir fejerverkais. Šiuo atveju fejerverkai yra labai įvairių rūšių, todėl juos turėtumėte rinktis atsižvelgdami ir į savo šventės vietą. Žinoma, fejerverkai turės būti leidžiami lauke, todėl jūs iš anksto turite apgalvoti, kuri vieta tam būtų pati tinkamiausia ir saugiausia. Neturite pamiršti, kad skirtingi fejerverkai reikalauja ir skirtingo saugaus atstumo. Todėl visa tai turėtų būti tinkamai ir atidžiai įvertinta iš anksto.

Kadangi fejerverkai pasižymi didžiuliu asortimentu, taip pat turite pasirinkti tokius fejerverkus, kurie optimaliausiai derėtų prie jūsų pasirinktos Naujųjų metų šventės tematikos. Tuo tarpu, jei nežinote, kuriuos fejerverkus vertėtų pasirinkti, galite kreiptis į jais prekiaujančius specialistus. Tačiau jei jūs siekiate, kad jūsų organizuojamas vakarėlis būtų išskirtinis ir nepamirštamas, tuomet jūs galite investuoti ir į fejerverkų šou, kuriuo pasirūpintų šios srities profesionalai.

Apdovanokite savo svečius

Jei jūsų organizuojamos šventės biudžete yra pakankamai lėšų, tuomet galite pagalvoti ir apie dovanas savo svečiams. Tai neabejotinai būtų labai gražus ir mielas sprendimas, kuris nuoširdžiai pradžiugintų kiekvieną Naujų metų šventės dalyvį. Tuo tarpu, jei kiekviena dovana bus suasmeninta, t.y. pasirinkta atsižvelgiant į konkretų dovanos gavėją, tai bus neįtikėtinai puiki staigmena (žinoma, šio patarimo neturėtumėte taikyti, jei į savo Naujųjų metų šventę jūs nusprendėte pakviesti ne vieną dešimtį žmonių). Tačiau vėlgi, jei jūsų biudžetas yra pakankamai ribotas, jūs vis tiek galite pagalvoti apie suasmenintas simbolines dovanas, kurias pagamintumėte savo pačių rankomis.

Naujų metų pasitikimas su trenksmu

Jei rengiate nepamirštamą Naujųjų metų vakarėlį, galite pagalvoti ir apie muzikinės grupės ar smagią muziką dainuojančios trupės samdymą Naujų metų nakčiai. Gyva muzika jūsų šventei suteiktų ypatingo žavesio ir išskirtinumo. Ir tai tikrai tinkamai įvertintų kiekvienas į jūsų šventę atkeliaujantis svečias. Ką jau kalbėti apie tai, kad jūsų svečiai tokiu atveju profesionaliems muzikantams ir dainininkams galėtų pateikti ir savo pageidavimus.

Tradiciniai Naujametinio vakarėlio sprendimai

Nepaisant to, koks bebūtų jūsų amžius, jūs niekuomet nesate per seni dėvėti šventines popierines kepurėles ar rankose laikyti balionus ir šaltąsias ugneles. Jei norite, kad jūsų vakarėlis būtų ypač smagus ir jaukus, kodėl gi jums nepagalvojus ir apie tokius tradicinius sprendimus, kurie būtų prieinami jūsų vakarėlio svečiams? Juk vis tai praturtina kiekvieną šventę ir suteikia jai daugiau unikalumo!